Vandaag wandelen we 25,4 km, temperatuur is weer aan het stijgen, 24 graden vandaag maar gelukkig is er een beetje bewolking bij de start van de dag.

De volle maan ontging ons gisteren niet!

Twins op de camino.

De brug in Melide, de pulpo hoofdstad.

Restaurants in overvloed in Melide.

Toch eens een pulpo burger proberen.

De rode peper is erg belangrijk voor de smaak van de pulpo of inktvis, met de bekende pikante paprikapoeder : El pimentón de la Vera met Denominación.

Op zoek naar een plek in de schaduw.

Verfrissing voor de voeten in de rivier nabij Ribadiso.

Opgepast honden !

Fantastische hórreos of graanhuisjes.

Elvira, dochter van een Belgische moeder en Nederlandse vader, bezocht 65 landen, werkte en woonde in verschillende landen, en spreekt vijf talen. Haar meest bijzondere ervaring was de Camino naar Santiago de Compostela in 2015, een tocht die haar leven veranderde. De reis bood haar mentale rust, verbinding met de natuur, en inzichten in wat écht belangrijk is. Het bracht haar dichter bij de essentie van het leven en gaf haar balans. Met haar kennis en ervaring inspireert ze met Go Camino anderen om deze bijzondere reis te maken.